Mesaj gönder
Hazır Çin Teknik A.Ş., kaliteli mal olun, güvenli ürünler, yüksek verimlilik yapmak;

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Ready China Technical Co.,ltd

Ben sohbet şimdi
Cennet, hareketi harekete geçirirken, bir beyefendi sürekli olarak kendini mükemmelleştirmek için çabalamalıdır!

—— Amin yağmur

Ready China Technical Co.,ltd

1 2 3
Ready China Technical Co.,ltd Ready China Technical Co.,ltd Ready China Technical Co.,ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 500000-2000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%

Ready China Technical co.,limited, Özellikle günlük banyo ürünleri, ihracat banyo seti, banyo mum boyası, banyo gazları vb. birçok banyo odası oyuncak seti ürünleri için her türlü elektronik konektörlerin ve günlük kullanım ürünlerinin imalatında önemli, Electornic ürünleri elektron alanında çok sayıda aparat.Ana ürünlerimiz Terminal bloğu, Piercing konnektörü, Bağlantı kutusu, DIN rayı, Fan ve Havalandırma filtresi, banyo mum boyası, banyo seti banyo şampuanı, banyo sıvıları, banyo oyuncak setleri vb. her zaman Elektrik bağlantısı ve ilgili ürünlerin imalatlarına enerjik olarak konsantre oluyoruz. dünya çapındaki potansiyel pazarları keşfedin.Ürünlerimizin çoğu CE, RoHS, CCC, UL, vb. tarafından onaylanmıştır ve uluslararası pazarlara girmektedir.banyo seti için EN 71 1 2 3'ü geçtik, ABD için F963 ve ASTM'yi geçtik.
IC-SKT, PIN SERİSİ, elektrik dağıtım sistemi, güç kontrol sistemi ve kablo bağlantısı vb. SKJ serisi klemens, ST1 serisi yaylı konnektör, İzolasyon delici konnektör dahil olmak üzere 20'den fazla seri ürün sunmak için ileri teknolojileri ve yüksek kaliteli malzemeleri benimsiyoruz. DIN rayı, Fan ve havalandırma filtresi, elektrik ölçüm kutusu, çok amaçlı terminal bloğu ve ilgili aksesuarlar ve araçlar.
Pazarı rehber, müşterileri merkez olarak alıyoruz;kaliteye önem vermek, yeteneği, yönetimi ve hizmeti olan, kaliteli ve rekabetçi fiyatla insanları benimsemek, ürünlerimiz hem yurtiçinde hem de yurtdışında tüccarlar tarafından tercih edildi, Şimdiye kadar birçok kişiyle uzun ve güçlü bir iş ilişkisi kurduk. yurt içi ve yurt dışı ithalatçılar ve tüm dünyada toptancılar.Özellikle Almanya, Kore, İtalya, Fransa, Brezilya, Rusya, Hindistan ve Orta Doğu vb.
Pragmatizm, özveri, yenilikçilik ve işbirliği ilkesine bağlı kalarak, her türlü müzakere ve işbirliğini içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz;
Şirketimizi, web sitemizi ziyaret etmeye hoş geldiniz ve lütfen ikimize de başlangıçta birbirimizle işbirliği yapma fırsatı verin.

Çin Ready China Technical Co.,ltd şirket Profili 0

Çin Ready China Technical Co.,ltd şirket Profili 1

Çin Ready China Technical Co.,ltd şirket Profili 2

Çin Ready China Technical Co.,ltd şirket Profili 3

İletişim bilgileri
Ready China Technical Co.,ltd

İlgili kişi: Daisy Zhou

Tel: 86-18825261290

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin